zelenina

Mnoho obyvatel města ve svém bytě ve městě sní o jednom dni, kdy mají vlastní zeleninovou zahradu, protože pěstování zeleniny v jejich zahradě nabízí mnoho výhod: ekologický produkt bez pesticidů, místní spotřeba bez znečištění v důsledku dopravy, úspora peněz, kvalitní zdravé jídlo atd. Zahradnictví je však také vášní pro ostatní a také skvělým způsobem, jak relaxovat, relaxovat a cítit se dobře s rostlinami. Naštěstí toto privilegium již není vyhrazeno pouze majitelům zahrad v přírodě, protože je nyní možné, levné a snadné vytvořit si vlastní kuchyňskou zahradu v jeho domě nebo bytě.

Zeleninové pěstování v interiéru pod zahradnickou LED lampou:

Jaká je zelenina, která může být pěstována ve vnitřním pěstování pod zahradnickou LED lampou? Všechny! Je to jen otázka místa ... Bez ohledu na roční období, nyní můžete pěstovat svou oblíbenou zeleninu po celý rok!

Mezi hlavní zeleninu, kterou lze pěstovat, patří: rajčata, papriky, papriky, cuketa, mrkev, saláty, špenát, salát, rukolou, papriky, papriky, cuketa, mrkev, saláty, špenát, salát, rukolou, růžičková kapusta, fazole, pšeničná tráva kedluben, tuřín, rutabagas, celer, pastinák, topinambury, hrášek, rebarbora, houby, zelené fazolky, mrkev, řepa, brambory, sladké brambory atd.

Anglický videonávod

Francouzský videonávod

Porovnejte články
  • Celkem (0)
Srovnávat
0