Ovoce

Pěstování a sklizeň vlastního ovoce již není výsadou majitelů domů v krajině se slunnou zahradou. Městští zahrádkáři si také mohou v bytě rozvinout vlastní ovocnou plodinu s osvětlením a upravenou místností. Obyvatelé měst však mají tu výhodu, že jsou schopni pěstovat po celý rok všechny druhy ovoce, aniž by se museli obávat ročních období! Jíst čerstvé ovoce, které se sklízí v jeho domě, organické ovoce bez pesticidů, a tím šetřit peníze a zlepšit jeho životní styl a zdraví, je nyní po ruce.

Ovoce pěstované v interiéru pod zahradnickým osvětlením:

Stejně jako pěstování zeleniny v interiéru, je to velikost vašeho pěstitelského prostoru nebo pěstitelské krabice, která omezí nebo ne možnosti výběru, pokud jde o ovoce, které lze pěstovat uvnitř. Protože absolutně, teoreticky, všichni bychom mohli pěstovat indoor s zahradnickým osvětlením. Myslíme samozřejmě jablka, kumquaty, avokádo, ostružiny, borůvky, granátová jablka, třešně, fíky, hrušky atd. Ale také ovoce jako meloun, jahody nebo jiné rostliny, jako je chmel, aloe vera, čaj, bylinný čaj nebo quinoa, které lze pěstovat uvnitř.

Můžeme pěstovat tropické ovoce doma doma?

Odpověď zní ano! A je to dokonce znepokojující lehkost, aniž byste žili v tropickém klimatu. Díky dobrému growboxu a zahradnické lampě LED již nebudete mít potíže s pěstováním různých tropických plodů, jako jsou banány, ananas, papáje, guajavy, manga, dračí ovoce, kiwi, zázvor, data atd.

Kultura tropického ovoce

Timelapse jahod pod LED

Všechny pokojové rostlinné plodiny:

Porovnejte články
  • Celkem (0)
Srovnávat
0